Spółki handlowe cieszą się rosnącą popularnością jako formy prowadzenia działalności gospodarczej. Podlegają one obowiązkowi rejestracji w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (popularnie zwanym KRS). W praktyce życia gospodarczego dopiero od dnia rejestracji w KRS możliwe jest podjęcie działalności.

Niestety, czas oczekiwania na wpis w KRS ostatnio znacznie się wydłużył. Z obserwacji Kancelarii wynika, że średni czas oczekiwania na wpis spółki w KRS wynosi aktualnie 3-4 miesiące, co trudno uznać za akceptowalne.

Od kilku lat dostępna jest alternatywa dla tradycyjnego sposobu rejestracji spółki handlowej w postaci rejestracji on-line z wykorzystaniem prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości platformy internetowej S24.

Pozwala ona na zawiązanie oraz prowadzenie spółki jawnej, spółki komandytowej i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bez konieczności korzystania z notariusza i długiego oczekiwania w kolejce w KRS. Średni czas rozpatrywania przez sądy rejestrowe wniosków składanych z wykorzystaniem platformy s24 wynosi 2 – 3 dni robocze.

Oferujemy Państwo pomoc w rejestracji Państwa spółki w KRS z wykorzystaniem platformy s24 oraz w przeprowadzaniu zmian w już istniejącej spółce.

Aby mogli Państwo skorzystać z naszej oferty, konieczne jest założenie konta użytkownika portalu s24. Wskazówki, jak to zrobić, znajdą Państwo tutaj. Po założeniu konta użytkownika zapraszamy do rezerwacji terminu wykonania przez Kancelarię usługi dla Państwa.

Rezerwacja wizyty

INSTRUKCJA 

Aby realizacja zamówionej usługi była możliwa, prosimy zapoznać się z instrukcją.

Regulamin